Середа, 2018-06-20, 4:44 PMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2012 » Грудень » 03

Кожного разу, коли постає питання охорони навколишнього середовища, люди починають задаватися питаннями: «При чому тут я?», «Навіщо мені це?», «Що я можу зробити?». Більшість одразу ж самі на них і відповідають: «Мене це не стосується», «Мені це не потрібно», «Хай цим займаються окремі навчені люди».
Насамперед, потрібно зазначити, що люди занадто голосно сприймають саме вираження «охорона навколишнього середовища». Це зовсім не означає бути радикалом, влаштовувати пікети, кричати на людей, які промахнулися повз смітник. 
Переглядів: 729 | Дата: 2012-12-03

 

Сьогодні провідні компанії світу, піклуючись про екологію, відмовляються від «паперової залежності» і беруть на озброєння цифрові технології. Електронні книги стають популярнішими з кожним днем. За деякими даними, щасливим власником електронної книги або планшета в США є кожен четвертий, серед студентів коледжів – кожен третій. Електронна література настільки зручна та вигідна, що деякі аналітики передрікають витіснення нею літератури паперової. Проте чи така вона екологічна, як нам хотілося б думати?

Якщо брати ситуацію в цілому, то з постійним зростанням населення Землі зростає і кількість використовуваних книг. Найактивнішими споживачами електронних «читалок» сьогодні є США, Австралія, Індія і Великобританія. Однак низький ріве ... Читати далі »
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 488 | Дата: 2012-12-03

 

Відповідно  до  Податкового кодексу України громадяни які надають в оренду рухоме, чи нерухоме майно іншим фізичним особам, повинні самостійно сплачувати податок на доходи фізичних осіб та за підсумками року задекларувати такі доходи. 
Орендодавці  самостійно нараховують  та сплачують  податок до бюджету на протязі року в строки, встановлені Кодексом для квартального звітного (податкового періоду), а саме: протягом 40 календарних днів, після  звітного кварталу, в якому були отримані доходи. 

Сума отриманого доходу від оренди, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються  громадянами у річній податковій декларації, яка подається до податкового органу до 1 травня року, на ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 419 | Дата: 2012-12-03

 

Одним із головних елементів земельної реформи – є грошова оцінка земель. Це підтверджується зокрема дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, якими вказується на необхідність вжиття вичерпних заходів для завершення робіт із проведенням нормативної грошової оцінки земель.
Зволікання з проведенням нормативної грошової оцінки земель населених пунктів створює соціальну напругу, перешкоджає громадянам у реалізації їх прав при оформленні спадщини,  даруванні земельних ділянок та негативно впливає на доходну частину бюджету. 

Закон України «Про оцінку земель, передбачає обов’язкове проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок у разі визначення розміру земельного податку та орендної плати, визначення розміру державного мита при міні, спадку ... Читати далі »
Категорія: Земля | Переглядів: 577 | Дата: 2012-12-03

 

У с. Андріївка Червоноармійського району процес інвентаризації землі наближається до завершення. Детальна ревізія сільських територій виявила чимало нюансів сучасного, не завжди ефективного землекористування. Про це наш кореспондент Володимир Васильчук бесідує із спеціалістом-землевпорядником Ларисою Льодою та сільським головою Зінаїдою Павлюк.
Льода : Територія нашої сільської громади структурно розділена таким чином: Андріївка – 266,8 га, Рудокопи – 146,7 га, Улашанівка – 137,9 га. Всю цю площу ми майже проінвентаризували, а землевпорядні роботи йдуть до завершення, і вся зібрана кадастрова інформація обробляється і заноситься в базу даних.
Категорія: Земля | Переглядів: 521 | Дата: 2012-12-03

 

В області завершилась реорганізація державних органів земельних ресурсів. Серед нововведень: оптимізація структури штатних працівників та розширення їх повноважень, утворення міськрайонних управлінь Держземагенства у великих містах області. Як це вплине на ефективність роботи нових підрозділів наш кореспондент Володимир Васильчук запитав у начальника Житомирського міськрайонного управління Держземагенства Дмитра Пшоняка.

Пшоняк: Об’єдналися дві різні території: м. Житомир і приміський Житомирський район. І ми говоримо вже про землі, які мають різнонаправлене призначення і , відповідно, специфічні земельні проблеми. Скажімо, у м. Житомирі головна із них – це спільна, сумісна часткова власність, де спори йдуть за кожен сантиметр землі, і часом просто не можливо роками встановити точні межі землеволодінь. 
В Житомирському районі землевпорядній службі більше доводиться працювати із землями сільськогосподарського призначення, це виділення земельних часток, паїв, їх правильне оформлення, оренда угідь. 
Категорія: Земля | Переглядів: 494 | Дата: 2012-12-03

 
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |