Середа, 2018-06-20, 4:42 PMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2013 » Грудень » 27

В нашому лісгоспі налагоджена система роботи із цивілізованої реалізації ялинок в новорічні свята.  Всі лісництва визначили торгівельні майданчики, де вже продаються новорічні красуні, а головний із них – знаходиться в центрі с. Городниця. Його належним чином обладнано, огороджено та електрифіковано.

Ми провели масову рекламну кампанію, оповістили жителів довколишніх населених пунктів про те, де, як і за скільки можна законно придбати молоду ялинку або сосну. Більш активно в цьому місяці ми працюємо із оптовими покупцями, які приїздять до нас навіть із інших областей України. Лісопідприємство планує до кінця року реалізувати близько 8 тисяч новорічних ялинок на загальну суму 400 тисяч гривень. Дуже багато у нас покупців зараз із півде ... Читати далі »
Категорія: Ліс | Переглядів: 351 | Дата: 2013-12-27

 

Наш співбесідник – Сергій Миколайович Сечін, заступник начальника головного управління Держземагенства в області. Раніше Сергій Миколайович працював в системі БТІ, потім – в системі укрдержреєстру. Тому, ніхто краще ніж він, не знає сучасні проблеми держреєстрації. Розмову із Сергієм Сечіним веде наш кореспондент Володимир Васильчук.

Сечін: Як відомо, зараз існує 2 реєстрації земельної ділянки: спочатку в органах Держземагенства, затим – в Укрдержреєстрі. Простому землекористувачу це зрозуміти важко, тому я пропоную, щоб реєстрація самої земельної ділянки і права на неї здійснювалося в одному місці – в органах Держземагенства. Бо зараз «випливає» чимало нестиковок і, взагалі, незрозумілих речей.
Скажімо, громадянин зареєстрував свою земельну ділянку тільки в органах земельних ресурсів, а в держреєстрі – не хоче. І хто його зможе примусити це зробити? А ніхто. І тоді ця земельна ділянка «зависає» в повітрі, хоча вона сформована і виділена, але право на неї не зареєстроване. І тепер, відповідно до чинного законодавства, якщо право на земельну ділянку не зареєстроване на протязі одного року, то воно автоматично скасовується. ... Читати далі »
Категорія: Земля | Переглядів: 369 | Дата: 2013-12-27

 

У м. Житомирі виникає чимало проблемних питань щодо отримання
 прав на спадщину, оформлення необхідних документів на успадковане нерухоме майно і земельні ділянки, в тому числі.

Це більше стосується громадян, які мешкають в приватній забудові садибного типу. Найбільш складні випадки – це коли приватний будинок є власністю декількох сімей або громадян, тоді виникають складнощі при оформленні частки кожного власника у спільній частковій власності або у спільній сумісній власності. Тому розглянемо декілька конкретних прикладів.
Перший - це коли у громадянина, який прожи ... Читати далі »
Категорія: Земля | Переглядів: 345 | Дата: 2013-12-27

 

З 1 січня 2013 року впроваджена в роботу Національна кадастрова система, яка помітно спростила процедуру реєстрації земельних ділянок. Раніше сама тільки реєстрація земельної ділянки займала приблизно 2-3 тижні, тоді як зараз ця процедура при наявності всіх документів займає 1-2 дні. Зареєстрована земельна ділянка відображається в Національній кадастровій карті, яку може переглянути кожен громадянин, маючи доступ до Інтернету, він може подивитись на свою ділянку на карті: її межі та сусідів. Для цього йому треба знати лише кадастровий номер земельної ділянки.

Всі земельні ділянки, що пройшли реєстрацію, через 2-3 години з’являються у  Національній кадастровій карті. По Червоноармійському району зареєстровано майже 60% земельних ділянок ... Читати далі »
Категорія: Земля | Переглядів: 305 | Дата: 2013-12-27

 

відпрацьовані акумулятори і батарейки в Житомирі стане простіше, адже в місті організовано їх комплексну систему збору і утилізації.

До кінця цього року спеціальні безпечні контейнери для збору хімічних джерел струму будуть встановлені у всіх магазинах компанії «МТС-Україна», приміщеннях органів влади, вузах, редакціях газет і т.п.

Проект стартував із Києва і Львова, а в Житомирі обласна акція «Викидай правильно» відбулася в кінці листопада. Ми запросили до слова організаторів акції: заступника директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколу Івановича Гордієнка та керівника центрального відділення компанії «МТС-Україна» Юрія Леонідо ... Читати далі »
Категорія: Довкілля | Переглядів: 361 | Дата: 2013-12-27

 
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |