Середа, 2018-05-23, 0:17 AMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Чи можна передавати в оренду земельну ділянку, надану для ведення особистого селянського господарства, зокрема, сільськогосподарському товаровиробнику?

Відповідь: Взагалі, враховуючи вимоги Закону України «Про особисте селянське господарство», безпосереднє використання земельної ділянки за таким цільовим призначенням здійснюється лише фізичною особою. Тому земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства може бути передана в оренду її власником лише фізичній особі.
Сільськогосподарський товаровиробник є суб’єктом підприємницької діяльності, а , отже, орендувати таку земельну ділянку не може.
Разом з тим, земельна ділянка, отримана у власність громадянами України при паюванні земель колективної власності з цільовим призначенням «д ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 1960 | Дата: 2012-01-25

 

Запитання: Чи можна нині за однією заявою отримати безкоштовно у власність земельні ділянки для обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд, а також для ведення особистого селянського господарства, й отримати один державний акт?

Відповідь: Частиною шостою статті 118 Земельного кодексу України встановлено, що громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідної районної, міської державної адм ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 706 | Дата: 2012-01-25

 

Відповідь: Якщо земельні ділянки для особистого підсобного господарства, а також для обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд, право власності на які посвідчено одним державним актом, успадковуються іноземним громадянином, то навіть за відсутності кадастрових номерів такому громадянину видається свідоцтво про право на спадщину, а вже при зверненні до територіального органу Держкомзему про реєстрацію переходу права власності на земельні ділянки від спадкодавця до спадкоємця, таким громадянином буде замовлено дві технічні документації зі складання державного акта на право власності на земельну ділянку, кожній земельній ділянці буде присвоєно окремий кадастровий номер та видано громадянину два окремих державних акти на право власності на земельну ділянку. При цьому, відповідно до частини четвертої статті 81 Земельного кодексу України, земельну ділянку для ведення особи ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 584 | Дата: 2012-01-25

 

Відповідь: Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2002 року №449 «Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою» (із змінами) встановлено, що раніше видані державні акти на право приватної власності на землю, державні акти на право власності на землю, державні акти на право власності на земельну ділянку та державні акти на право постійного користування землею залишаються чинними і підлягають заміні у разі добровільного звернення громадян або юридичних осіб.
Однак, відповідно до статті 132 Земельного кодексу України угоди про перехід права власності на земельну ділянку повинні містити:
а) назву сторін (прізвище, ім’я та по батькові громадянина, назва юридичної особи); ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 546 | Дата: 2012-01-25

 
Ми вже знайомили вас з цікавими фактами про братів наших менших раніше. І зараз пропонуємо вам продовження цієї серії. Цього разу на вас чекає більше фактів, більше різноманітних тварин і зовсім новий формат представлення.

  • Хамелеони можуть викидати свій язик на відстань, рівну половині довжини тулуба
Категорія: Живе диво | Переглядів: 904 | Дата: 2012-01-25

 

Це тільки на перший погляд природа і її ресурси здаються нам невичерпними, а екологічні загрози — несуттєвими. Природа найунікальнішої у Всесвіті планети Земля дала людині у тривале і безкоштовне користування все найкраще і найдорожче: чисте повітря, прозору воду і родючу землю. Вона подарувала всьому людству гарну можливість розвиватися і вдосконалюватися, жити в гармонії із довкіллям, насолоджуватися співом птахів, перегуками лісових мешканців, раціонально і розумно використовувати всі природні дари і багатства.

Та минав час, і так звана людська цивілізація все більше і більше тисла на довколишнє середовище, негативний антропогенний вплив став нестерпним. Людська безпечність і жадібність призвели до того, що стали отруюватися і міліти річки, моря і озера, вирізуватися ліси, зникати окремі види тварин і рослин, деградує земля, забруднюється повітря. У природи вже не вистачає сил відновлювати все понівечене, пошматоване і сплюндроване, і терпіння її закінчується…
Переглядів: 708 | Дата: 2012-01-25

 
Ми вже знайомили вас з цікавими фактами про братів наших менших раніше. І зараз пропонуємо вам продовження цієї серії. Цього разу на вас чекає більше фактів, більше різноманітних тварин і зовсім новий формат представлення.


  • Серце кита б’ється лише 9 разів за хвилину
Категорія: Живе диво | Переглядів: 1803 | Дата: 2012-01-24

 

Згідно з даними Мінжитлокомунгоспу України ми утворюємо в нашій країні щорічно десятки мільйонів тонн твердих побутових відходів до складу яких, входять такі основні компоненти: харчові відходи — 35-50 %, папір і картон — 10-15, вторинні полімери — 9-13, скло — 8-10, метали — 2, текстильні матеріали — 4-6, дерево — 1, будівельне сміття — 5, інші відходи — 10%. Показники утворення відходів в середньому становлять 250 кг/рік на душу населення, а у великих містах досягають 330-380 кг/рік відповідно і мають тенденцію до зростання.

Гори сміття все ростуть і ростуть. Україна ризикує потонути у відходах, яких на сьогодні накопичилось понад 35 млрд. тонн, а площа сміттєзвалищ складає вже понад 165 тисяч гектарів (приблизно в п’ять раз більша за площу держави Маль ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 1173 | Дата: 2012-01-18

 


Енергію можна отримати з сільськогосподарських культур, спеціально вирощуваних для цієї мети. Це можуть бути особливі види швидкорослих дерев, рослини, багаті вуглеводами, з яких отримують етиловий спирт (етанол). 


Для виробництва етилового спирту з такої рослинної біомаси необхідно екстрагувати і піддати гідролізу запасені вуглеводи з подальшим їх зброджуванням в спирт. З рослин, що продукують етиловий спирт, найширше використовується цукровий очерет. Етанол з цукрового очерету у великих кількостях виробляється в Бразилії. У зв’язку із зростаючим дефіцитом ... Читати далі »
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 616 | Дата: 2011-12-25

 

Ефективний спосіб виробництва енергії з біомаси полягає в здобутті біогазу шляхом анаеробного переброджування. Такий газ представляє собою суміш з 65% метану, 30% вуглекислого газу, 1% сірководню і незначного кількості азоту і водню. 


Метанове «бродіння», або біометаногенез, — давно відомий процес перетворення біомаси в енергію. Він був відкритий в 1776 р. Вольтом, який встановив наявність метану у болотяному газі. Бездимне горіння болотяного газу заподіює людям набагато менше незручностей в порівнянні із згоранням дрів і гною. Енергія ув’язнений в 28 м3 біогазу, еквівалентна енергії 16,8 м3 природного газу, 20,8 л нафти або 18,4 л ди ... Читати далі »
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 1252 | Дата: 2011-12-25

 
« 1 2 ... 55 56 57 58 »
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |