Субота, 2018-06-23, 5:21 AMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2013 » Серпень » 28 » Дім, в якому ми працюємо...
6:23 PM
Дім, в якому ми працюємо...

Третину або й половину свого життя ми проводимо на роботі: хто в авто, хто на свіжому повітрі, але більшість все-таки в офісі. Сучасний стрімкий і динамічний ритм життя  знищує старі стереотипи про робоче місце працівника.  Але якими б суворими не були вимоги, незмінним залишається одне — офісне приміщення має бути чистим, охайним, затишним і комфортним.

Сьогодні будь-яке приміщення має періодично ремонтуватись і підтримуватися у робочому стані, а якщо в ньому розміщена державна установа, то воно має бути ще й привабливим і охайним.
Погодьтеся, якщо заходити в занедбаний і неохайний офіс, то відразу складається не зовсім позитивне враження про тих, хто в ньому працює. Зрозуміло, що є на це багато причин, але головна із них — це все-таки відсутність почуття господаря у власників або орендаторів споруди, а не відсутність коштів.
Пам’ятаю, в 2000 році очолив обласне управління земельних ресурсів, яке тоді (як і зараз) розміщувалося в Житомирському інституті землеустрою. В перші дні враження було гнітючим. Приміщення практично не опалювалося, а на дверях висіли шматки матерії, щоб не було протягів. Працівники сиділи в пальто і шубах одягнені, було холодно. Було тут чимало орендаторів, на першому поверсі стояли ігрові автомати, і навіть в одній із кімнат оброблялися золоті прикраси. Ця держустанова на той час була схожа на приринкову будівлю, занедбана і занехаяна. На все обласне управління був всього один комп’ютер.
Довелося швидко і радикально міняти ситуацію, і всі разом взялися за наведення порядку. Було поставлено завдання, щоб у кожній кімнаті працівники своїми силами зробили поточний ремонт. З часом всі приміщення були побілені, фасади пофарбовані, завезли нові меблі, комп’ютерне обладнання, заасфальтували під’їзди і двір.
Всередині також зроблено капітальний ремонт, встановлені пластикові вікна, підведена гаряча вода. При цьому бюджетні кошти на ремонт майже не витрачались, допомагали орендатори і спонсори.
Обласна спілка землевпорядників Житомирщини, яку я зараз очолюю, щороку надає посильну фінансову допомогу для сучасного облаштування приміщень, де розмістилися підрозділи обласної землевпорядної служби. І навіть зараз ще не вся робота закінчена. Треба ще привести до повного порядку велику залу на 350 місць, поміняти вікна висотою до 5 метрів, відремонтувати покрівлю, а це десятки квадратних метрів. Сподіваюся, що в цьому році цей об’ємний ремонт також буде  завершений.
Звичайно, йдуть роки, міняються орендатори, керівники, приходять нові спеціалісти і працівники, а приміщення залишаються такими, якими ми їх зробили.
Тому я б хотів відзначити тих, хто тут працював і хто дбав про добробут і затишок людей, знаходив сили і кошти для сучасного облаштування робочих місць, приймалень для громадян. Це тодішній директор інституту землеустрою Жуковський Анатолій Олексійович, який взяв на себе основний тягар господарського навантаження. Завжди допомагав нашій земельній службі Олександр Зіновійович Черпіцький, і коли працював начальником обласної земельної інспекції, і пізніше, коли був заступником голови Держкомзему України. Посильний вклад в зміцненні матеріально-технічних основ внесли також начальники обласного головного управління Держкомзему Микола Віталійович Чайківський і Олесь Володимирович Іващенко, які раніше працювали в земельному відомстві.
Сьогодні земельну службу області очолили нові керівники: головне управління Держземагенства в області — Юрій Дмитрович Кулачок, а обласний інститут землеустрою — Ігор Адамович Вержанський. Вони енергійно взялися за облаштування сучасного вигляду головного приміщення обласної земельної служби, завершення комплексу ремонтних робіт, щоб лице цієї важливої державної установи, образно кажучи, мало охайний і привабливий вигляд. Повсякчас цим займаються: радник директора інституту землеустрою Олександр Васильович Мягков та завгосп Василь Леонідович Шило. Це при їх безпосередній участі проводяться поточні і капітальні ремонти.
Але є, як кажуть, і інший бік медалі. У деяких містах і районах ще, на жаль, можна зустріти неохайні, непривабливі будівлі, де розміщені державні установи, в тому числі і земельні служби.
Мені прикро і неприємно про це говорити, але це не додає авторитету і поваги тим, хто там працює. Адже для того, щоб помити вікна, побілити стіни, пофарбувати підлогу не обов’язково роками чекати на виділення бюджетних коштів.
Олександр Матвійчук,
голова ЖРВ спілки землевпорядників України,
радник Верховного отамана українського козацтва, 
генерал-отаман українського козацтва,
почесний землевпорядник України,
нагороджений найвищою 
Почесною відзнакою 
«Честь і слава Житомирщини»
Категорія: Довкілля | Переглядів: 549 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |