Середа, 2018-05-23, 0:40 AMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » Довкілля

Цей смачний і запашний хліб ще називають заварним і з’явився він у наших магазинах  не так давно. Всі, хто його полюбляє знають, що заварний хліб має чітко виражений приємний аромат, він дуже повільно черствіє. Його виробництво стає все більш популярним в Україні, але не всі мабуть знають, що  першими навчилися випікати заварні хліби прибалти і білоруси. Скажімо, у Литві і Латвії нині заварні сорти хліба займають 70%  в загальному виробництві хлібних виробів.


В області безсумнівним   лідером виготовлення цього першочергового продукту є ТОВ «Бердичівський хлібозавод», де його асортимент сягає десятка найменувань.

—    Ми постійно працюємо над розширенням асортименту заварни ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 135 | Дата: 2017-11-11

 

вирішили  вирощувати заради експерименту лісівники  Ружинського лісництва  Попільнянського  держлісгоспу. Розведенням цього лісового красеня тут займаються давно, майже 85% місцевих лісових угідь займають твердолистяні породи, а половину із них – дуб, і частково граб. Щоправда, останні посушливі  роки внесли деякі корективи в роботу лісівників. Вони все більше висаджують насіння популярних лісових культур у закритих приміщеннях, теплицях і горщиках. ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 261 | Дата: 2016-12-07

 

 

За даними дослідження, на сьогодні 90% морських птахів — альбатросів, буревісників, пінгвінів — вживали в їжу пластмасу.
Згідно з новим дослідженням, 90% відсотків морських птахів у тій чи іншій формі вживають в їжу пластмасу. Вчені передбачають, що до 2050 року число птахів, чиї шлунки забиті пластмасою, збільшиться до 99%.
За даними вчених з Національного екологічного центру аналізу та синтезу Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі (США), скоро у світі не залишиться ні однієї морської птиці, яка не скуштувала пластмасу.
Щорічно до океанів потрапляє понад 4,8 млн тонн пластикових відходів. Пробки від пляшок, пластикові волокна з синтетичного одягу вимиваються в океан з міських річок і сміттєвих звалищ. У північній частині Тихого океану є гігантський вир, куди океанічні течії приносят ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 162 | Дата: 2015-12-27

 

За даними британської метеослужби, наступні два роки стануть найспекотнішими в історії спостережень.
На думку метеорологів, ріст шкідливих викидів в атмосферу, які викликають парниковий ефект, призведе до серйозних змін кліматичної системи планети. Так, цього року середня температура була вищою за звичайні показники на 0,68°C.


Вчені також стверджують, що температурна аномалія Ель-Ніньо, яка виникає в Тихому океані і призводить до підвищення температури, помітно вплине на погоду на планеті. Хоча в Європі це явище призведе до зниження температури в літню пору.
Голова британської метеослужби професор Стівен Белчер вважає, що звичайні природні явища, безумовно, впливають на клімат, але безсумнівно і те, що підвищення тем ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 163 | Дата: 2015-11-27

 

Найсолодшою рослиною в усьому світі вважається багаторічний представник сімейства айстрових, під назвою стевія. Висота цієї рослини з білими, дрібненькими квіточками може досягати трохи вище півметра і росте вона в Південній Америці. Місцеві аборигени прозвали стевію «каа ехо», що перекладається як медова трава. Індіанці Південної Америки вже давно застосовують листочки стевії для додання створення солодких напоїв. 


Необхідно лише кинути кілька листочків стевії, наприклад, в чай, і він стане неймовірно солодким. У 1931 році цією рослиною зацікавилися вчені і навіть витягли з її екстракту глікозиди, що отримали назву стевізіоди. У їх складі зустрічаються сахароза, глюкоза і стевіол, а по своїм смаковим якостям вони в 300 разів солодше звичної сахарози. До того ж ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 258 | Дата: 2015-11-27

 

 

Під девізом «Навчимося використовувати папір раціонально!» кожен четвертий четверг жовтня люди по всьому світу намагаються скорочувати витрати паперу на роботі до мінімуму. 
В умовах фінансової кризи, працівники установ та організацій нашої країни також поповнюють ряди так званого «безпаперового руху». Ми навчились використовувати його повторно — з обох боків, здавати в макулатуру — це гарна звичка з радянського минулого, а ще більшість вже чітко розуміє, що заощадженням паперу ми вносимо свій внесок у збереження природних ресурсів. Адже, цим самим ми попереджаємо непотрібну вирубку лісів та не збільшуємо обсяг паперових відходів. Підраховано, що переробка однієї тонни макулатури рятує 10 дерев, заощаджує 20 тис. літрів води, 1 тис.кВт електроенергії і запобігає викид 1700 кг СО2.
Управління екології та природних ресурсів ЖОДА підтримує дану міжнародну ініціативу та запрошує всіх небайд ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 173 | Дата: 2015-11-06

 

За даними нового дослідження, забруднення повітря може викликати більше 3 мільйонів передчасних смертей на рік у всьому світі. Близько 75% цих смертей припадають на Азію.


Забруднювачі повітря, такі як озон і дрібні частинки токсинів, пов’язані з хворобами серця, хворобами легенів та іншими серйозними недугами, які чинять довгострокову дію на здоров’я людини.
«Інсульти та інфаркти відповідальні за майже 75% смертей, викликаних забрудненням повітря, — говорить провідний автор дослідження Йос Лелівелд, вчений-фахівець в області наук про атмосферу з Інституту хімії імені Макса Планка в Німеччині. — Трохи більше 25% пов’язано з респіраторними захворюваннями та раком легенів».
Розрахунок наслідків забруднення повітря в глобальному масштабі — складне завдання. По-перше, якість повітря не контролюється в деяких регіонах, а по-друге, т ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 220 | Дата: 2015-11-06

 

 

Департамент екології та природних ресурсів Житомирської ОДА закінчив роботу над екологічним паспортом Житомирської області за минулий рік. Екопаспорт містить данні про стан атмосферного повітря, водних, земельних та лісових ресурсів, а також про рослинний та тваринний світ Житомирщини, надра, радіаційну безпеку та інше.
Екопаспорт можна переглянути на сайті департаменту (ecology.zt.gov.ua) в розділі «Доступ до публічної інформації» або в Орхуському інформаційному центрі департаменту за адресою: вул.Театральна, 17/20.
Більш розширена інформація про стан довкілля регіону буде описана в Регіональній доповіді про стан навколишнього природного середовища Житомирської області у 2014 році, робота над якою вже проводиться і буде завершена на початку серпня цього року.

Категорія: Довкілля | Переглядів: 350 | Дата: 2015-07-29

 

 

Захворювання досить поширене на груші і яблуні в США, де його називають опік. Виявлене захворювання також в Японії, Новій Зеландії, Німеччині, Італії, Румунії та Польщі. В Україні опік плодових дерев вважається карантинним об›єктом.


Хвороба проявляється на квітках, пагонах, гілках та плодах. Квітки раптово в›януть і чорніють, листки скручуються, чорніють і залишаються висіти на деревах, набуваючи вигляду обпалених. У місцях уражень кора молодих пагонів і гілок здувається внаслідок великого припливу рідини. Остання згодом починає текти по корі у вигляді гумозного ексудату. Спочатку вона безбарвна, а пізніше темнішає й застигає у вигляді краплинок від янтарно-жовтого до темно-бурого кольору.
У літній період хвороба ніби згасає, але навесні з ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 263 | Дата: 2015-05-28

 

 

Ще раз було акцентовано увагу на біомасу, як український шлях відновлювальної енергії, у роботі групи організацій, де працювали закордонні та українські спеціалісти. Дослідження стосувалися трьох видів сировини: соломи, світчграсу (просо лозовидне) і очерету. Була проведена робота і з територіальними громадами — проведені семінари, круглі столи, навчання.


Проте пізніше солому в цій роботі вирішили не розглядали. Причиною було те, що солома не має стійкого хімічного складу, а від цього залежить процес спалювання і утворення викидних продуктів. Власне, викиди і були основними причинами по яких відмовилися розглядати солому.
Біоенергетична культура світчграс може вирощуватися на одній площі 15 років. Вона має специфічний склад і не вибаглива до ґру ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Переглядів: 247 | Дата: 2015-02-25

 
1 2 3 »
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |