Середа, 2018-06-20, 4:41 PMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » Зелений контроль

Позов прокуратури м. Житомира про скасування незаконного розпорядження міської ради та зобов’язання звільнити земельну ділянку у прибережній захисній смузі задоволено у повному обсязі.

Установлено, що рішенням сесії Житомирської міської ради, у порушення вимог чинного законодавства, надано в оренду земельну ділянку площею більше 0,4 га вартістю майже 100 тис грн, що розташована у прибережній захисній смузі р. Тетерів. Вказана земля призначалась для будівництва та обслуговування житлового будинку.
За позовом прокуратури незаконне рішення скасовано та зобов’язано приватну особу звільнити земельну ділянку.
Довідково. Відповідно до ст. 89 Водного кодексу України ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 317 | Дата: 2013-11-28

 

Позов прокуратури області про скасування незаконного розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації, яким затверджено проект землеустрою про зміну цільового призначення земельної ділянки площею 1,59 га, задоволено у повному обсязі.

Рішенням суду розпорядження скасовано, державний акт на право власності на землю визнано недійсним.
Установлено, що розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації затверджено проект землеустрою з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості.
У подальшому приватною особою на ділянці землі, що належить Глибочицькій сільській раді Житомирського району, планувалося розміщення готельно-ресторанного комплексу.

Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 329 | Дата: 2013-11-28

 

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері пред’явлено до суду позов про розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного товариством з обмеженою відповідальністю з однією з райдержадміністрацій області, та стягнення заборгованості з орендної плати.

Установлено, що підприємство, у порушення вимог чинного законодавства, з березня 2012 року не здійснювало промислової розробки родовища гранітів.
Більше того, ще у січні 2013 року наказом Державної служби геології та надр України товариство позбавлено спеціального дозволу на користування надрами.
Однак, підприємство і надалі орендувало земельну ділянку площею 6 га, за користування якої заборгувало понад 90 тис грн.
На даний час позов перебуває н ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 283 | Дата: 2013-11-28

 

Прокуратурою Житомирського району направлено до суду обвинувальний акт стосовно одного з керівників за підозрою у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів, передбачених ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем), ст. 246 (незаконна порубка лісу), ст. 365 (перевищення службових повноважень), ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що керівник державної організації перевищив свої повноваження, та, у порушення Лісового кодексу України, незаконно вирубав дерева у навколишніх лісах.
Також встановлено, що дана особа упродовж 2010-2012 років, підробляючи офіційні документи, неодноразово вчиняла злочинні дії, спрямовані на привласнення майна державної організації.
Усього злочинними діями керівника заподіяно державній орг ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 294 | Дата: 2013-11-28

 

Житомирським районним судом задоволено позов прокуратури області про скасування розпорядження Житомирської райдержадміністрації з підстав перевищення наданих їй повноважень.
Установлено, що розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації, у порушення чинного законодавства, затверджено проект землеустрою з метою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 5 га з ведення особистого селянського господарства на землі іншого призначення.
У подальшому на даній ділянці землі, яка розташована вздовж автошляху міжнародного значення Київ-Чоп, планувалося розташування автостоянки та готельно-ресторанного комплексу.

Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 406 | Дата: 2013-09-25

 

Новоград-Волинська міжрайонна прокуратура розслідує кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою) КК України.
Майже півтора року ТОВ «Церсаніт-Інвест» видобувало підземні води для технологічних потреб без спеціального дозволу на користування надрами.
За такий тривалий час із підземного водного горизонту незаконно добуто понад 580 тис. куб. м води, чим завдано державі збитки на суму 30,8 млн. грн.
Наразі триває досудове розслідування.

Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 411 | Дата: 2013-09-25

 

Закінчено розслідування двох кримінальних проваджень за ст. 367 (службова недбалість), ст. 366 (службове підроблення) КК України стосовно службових осіб ДП «Олевське лісове господарство» та з обвинувальними актами скеровано до суду.

Факти невиконання службовими особами ДП «Олевське лісове господарство» своїх службових обов’язків з охорони та захисту лісових насаджень від самовільних рубок встановлено Житомирською міжрайонною природоохоронною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері.
Як повідомив природоохоронний прокурор Іван Островський, у двох лісництвах зазначеного лісового господарства незаконно зрубано 275 дерев породи сосна та береза, а також 130 дерев породи сосна, дуб та береза, чим заподіяно шкоди на суму майже 1 млн. грн. Окрім цього, службові особи підро ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 375 | Дата: 2013-09-25

 

Рішенням господарського суду Житомирської області задоволено позов Житомирської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері та визнано незаконним рішення Глибочицької сільради Житомирського району про припинення права користування ДП «Житомирський лісгосп АПК» земельною ділянкою площею 29,2 га для ведення лісового господарства.

У ході прокурорської перевірки встановлено факт незаконного припинення права користування земельною ділянкою площею 29,2 га для ведення лісового господарства в межах с. Глибочиця Житомирського району ДП «Житомирський лісгосп АПК».
Також дану земельну ділянку безпідставно віднесено до категорії земель житлової та громадської забудови по складу угідь зелені насадження.
За втручання прокуратури державному ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 355 | Дата: 2013-09-25

 

Прокуратурою Володарсько-Волинського району вжито передбачених законом заходів для реального виконання рішень суду та повернення державі в особі райдержадміністрації двох земельних ділянок площею 22 га, за які не сплачувалася орендна плата.

Установлено, що ТОВ «Волинські самоцвіти» орендувало 22 га землі для промислового видобування корисних копалин у Володарсько-Волинському районі.
Однак, на орендованій площі підприємство тривалий час не проводило промислових робіт. Більше того, упродовж декількох років ТОВ не сплачувало орендну плату.
З метою захисту інтересів держави прокуратурою Володарсько-Волинського району пред’явлено позови до господарського суду Житомирської області про розірвання договорів оренди земельних ділянок та повернення цих земель державі, які з ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 403 | Дата: 2013-09-25

 

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за до­держанням законів у при­ро­доохоронній сфері виявлено порушення вимог законодавства про відходи на територіях Стри­жівської сільської ради Коростишівського району та м. Коростишева.
Установлено, що підприємства, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з різанням та обробкою декоративного і будівельного каменю, без­підставно складують відходи на несанкціонованих земельних ділянках. Загальна площа виявлених засмічених відходами земель становить понад 3 га.
Проведеними лабораторними дослідженнями у ґрунті забруднених земель виявлено перевищення вмісту заліза та міді, що створює небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людей. Житомирською міжрайонною прокуратурою внесені подання на адресу суб’є ... Читати далі »
Категорія: Зелений контроль | Переглядів: 406 | Дата: 2013-08-28

 
« 1 2 ... 12 13 14 15 »
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |