Четвер, 2018-06-21, 11:35 AMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2014 » Травень » 25 » Хлорування води: користь чи шкода?
10:27 PM
Хлорування води: користь чи шкода?

 

Вода покриває три чверті нашої планети, і, тим не менш, ми відчуваємо нестачу в воді. Брак чистої, прісної воді, придатної для пиття. Близько 1 млрд. землян п’ють забруднену воду, і близько 3 млн. з них щорічно стають жертвами поганого пиття. Адже брудна вода є причиною 80% людських захворювань, — згідно з даними ВООЗ.


Хлорування питної води — найнадійніший спосіб її дезінфекції в трубах, і застосовується він у всіх країнах світу. Альтернатива хлоруванню існує, але поки що це екзотика. У всьому світі не можуть впоратися з проблемою якості водопровідної води. Парадокс у тому, що на самих водоочисних станціях, якість води відповідає нормам. Однак у міру її просування до споживача, поступово витрачається хлор, призначений для дезінфекції води. Ось так то і відбувається вторинне забруднення.
Системи трубопроводів, якими здійснюються поставки води у наші оселі, здебільшого, старі і непридатні до виконання свого призначення. Вони добряче побиті іржею, як зовні, так і всередині. В результаті, вода насичується металом, стінки труб покриваються слизом з гідроокисів металів, і в цьому бруді розводяться бактерії. Ці мікроорганізми вносять свою лепту в погіршення якості води. Вони підсилюють корозію металу, і в трубах з’являються свищі. А ось тепер у нашу «питну воду» може потрапити все на світі.
Долаючи лабіринти багатокілометрових труб, відбувається застій води і неминуче розвиток мікрофлори. Вода буріє, набуває смак і запах гнилі. Самі розумієте, що вживання такої води не обіцяє нічого добре. Виходячи з цієї проблеми, доводиться підвищувати рівень хлору в воді. Адже краще пити «хлороводу», ніж мікробний коктейль. Хлор шкідливий, але необхідний.
Хлорування води є невід’ємним етапом водопідготовки. Хлор — це найпотужніший дезінфектор, завдяки якому вдається уникнути розповсюдження через воду ряду небезпечних захворювань, таких як тиф, холера, дизентерія, та інші. Однак грізна дію даної речовини поширюється не тільки на хвороботворних бактерій, але також на людський організм. І, незважаючи на те, що рівень вмісту хлору у водопровідній воді відповідає нормам, хлор не позбавлений своєї токсичності. До того ж, він істотно погіршує смак води. Тому одним з найважливіших етапів водопідготовки є очищення води від хлору.
Відповідно до українських стандартів, вміст вільного хлору у водопровідній воді не повинен перевищувати 0,5 мг/л, зв’язаного хлору — не більше 1,2 мг/л. Вченими було встановлено, що в ході взаємодії хлору з органічними речовинами відбувається виділення тригалометанів — хімічних сполук, що стимулюють утворення ракових клітин. Також було доведено, що споживання в якості пиття хлорованої води на 70% підвищує вірогідність підхопити онкологічні захворювання.
Хлор небезпечний ще тим що, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, він продовжує вести дезінфекцію, через що гине корисна мікрофлора кишечника. Наслідками такого знищення можуть бути гастрити і погіршення функцій імунної системи. Крім того, важливо пам’ятати, що левова частка шкідливих сполук хлору потрапляє в організм через шкіру — під час вмивання, купання, миття посуду, прання і т.п. Пари хлору поглинаються легенями і вбираються шкірою, через що може статися загострення хронічних захворювань, таких як астма та екзема. За цим важливо очищати воду не тільки для пиття, але і інших побутових потреб.
Щоб усунути хлор, достатньо дати воді пару годин відстоятися у відкритій ємності, і хлор випарується. Є більш швидкий спосіб — закип’ятити воду. Однак кип’ятіння не зможе позбавити від діоксинів — токсичних хлорорганічних сполук що викликають рак. Тоді що ж робити? Не потрібно зневірятися. Наука знайшла засіб, що дозволяє очистити воду, і від хлору, і від вбитої ним органіки. Це сорбція, або, простіше кажучи — поглинання шкідливих домішок спеціальними побутовими фільтрами.
Фільтри для очищення води бувають різних типів. Є напірні фільтри — монтовані до трубопроводу, і безнапірні — вода в яких фільтрується самопливом. Класифікують їх за ступенем очищення, методу фільтрації, ємкості картриджа і за продуктивністю. Якщо враховувати те, що людиною в їжу споживається близько 3 л води в добу, то вам потрібно брати фільтр продуктивністю 5 л на кожного члена сім’ї.

 


Найбільш поширені фільтри, в яких сорбентом є активоване вугілля. Як і в протигазі, вугілля активно поглинає різні речовини. Такі фільтри однаково добре всмоктують як органіку, так і неорганічні сполуки. — Хлор, важкі метали, пестициди і т.п.
Вугілля, застосовувані для очищення води, класифікуються за трьома основними ознаками:
1. По вихідній сировині:
З кам’яного вугілля.
З деревини.
З торфу.
2. За цільовим призначенням:
Газові — для адсорбірованія з води газоподібних сполук хлору.
Освітлюючі — застосовуються для адсорбірованія з води різної органіки.
3. За способом виробництва:
Гранульовані.
Порошкові.
Дроблені.
Порошкові і гранульовані вугілля застосовуються найбільш часто. Розмір часток гранульованих вугілля 0,18 — 7 мм, а порошкових не перевищує 0,18 мм.
Висока якість дехлораціі обумовлює така характеристика вугілля, як пористість. В залежності від розміру пори активованого вугілля діляться на:
Супермікропори (0,6 — 0,7 нм).
Мікропори (1,5 — 1,6 нм).
Мезопори (100 — 200 нм).
Макропори (більше 100 — 200 нм).
Однак не варто забувати вчасно міняти картриджі фільтра, адже в них відмінно розмножуються бактерії, і якість води стане гірше не фільтрованої. Іноді, щоб продовжити термін експлуатації фільтрів, разом з активованим вугіллям використовують срібло, яке перешкоджає розмноженню мікроорганізмів.
У справі вибору фільтра, краще всього звернутися за допомогою до фахівця. Часом ситуація складається так, що самостійно підібраний фільтр не підходить для вашої води. Це залежить від складу води, бактеріальної забрудненості, зважених часток. А правильно обраний фільтр убереже ваші нирки, печінку та інші органи від шкідливих речовин і патогенної мікрофлори. І не варто економити на здоров’ї. Як мовиться, скупий платить двічі!

Категорія: Вода | Переглядів: 409 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |