Середа, 2018-06-20, 4:41 PMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » Консультації, роз’яснення, поради

У випадку, якщо земельні ділянки приватизовані громадянами — членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав документ, що засвідчує його право на земельну ділянку, такі громадяни є платниками земельного податку.

При цьому, від сплати земельного податку звільняються:
інваліди першої і другої групи;
фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
пенсіонери (за віком);
ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чо ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 399 | Дата: 2013-08-28

 

Вимоги щодо сплати земельного податку визначені у розділі ХІІІ «Плата за землю» Податкового кодексу України (далі — Кодекс).
Платниками земельного податку є:
власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
землекористувачі (стаття 269 Кодексу).

Ставки податку за гектар сільськогосподарських угідь встановлюються у відсотках від їх нормативної грошової оцінки у таких розмірах:
для ріллі, сіножатей та пасовищ — 0,1;
для багаторічних насаджень — 0,03 (стаття 272 Кодексу).
За земельні ділянки у межах населених пунктів, наданих для по ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 455 | Дата: 2013-07-28

 
Американський білий метелик (HyphantriacuneaDrury, 1773) відноситься до класу камах (Insecta), ряду лускокрилих (Lepidoptera), родини ведмедиці (Arctiidae), роду Hyphantria. За сучасними поглядами на систематику ведмедиць вид належить до триби SpilosominiSeitz, 1913.

У 1940-і роки АБМ випадково занесений в Японію, на рубежі 1950-х років – у Південну Корею, у 1970-і – у Францію. У Європі розселилася в Австрії, Болгарії, Греції, Угорщині, Італії, Румунії, на Україні, у Чехії, Словаччині, Швейцарії, Югославії. У СРСР потрапив в 1952 р. з Угорщини. У 1952 р. вогнища АБМ ( що мав до цього часу в СРСР статус відсутнього карантинного шкідника) були виявлені у восьми районах Закарпатської області на площі близько 3 тис. км2. З цього часу почалося просування АБМ у східному і південно-східному напрямках по територі ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 587 | Дата: 2013-06-29

 

Щодня кожен використовує миючі засоби для з
адоволення св
оїх потреб у чистоті, гігієні та комфорті. Проте, не кожен задумується над впливом хімічного складу цих речовин на організм людини та навколишнє середовище. Більшість
 споживачів притримується тієї думки, що якщо певний товар представлено на продаж, то він є придатним  для використання. Проте, слід розуміти, що жоден миючий засіб не вдається повністю змити з поверхні посуду чи виполоскати із волокон тканин. Таким чином через шкіру та з про ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 476 | Дата: 2013-05-24

 
Відповідь:  Передача земель за межами населених пунктів у приватну власність не має відбуватися хаотично, адже отримання земельної ділянки за межами населених пунктів для будь-якої забудови обумовлює перелік заходів із її використання за цільовим призначенням, що можуть негативно впливати на навколишнє природне середовище чи не відповідати програмам розвитку регіону. Зокрема, до таких заходів може відноситися: будівництво будівель та споруд, створення під’їзду (ґрунтованої чи асфальтованої дороги), прокладення ліній зв’язку, водопостачання, водовідведення, газопостачання.

Беручи до уваги  положення частини сьомої статті 118 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, місцева державна адміністрація може відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земе ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 630 | Дата: 2013-05-24

 

Згідно норм Податкового кодексу платниками земельного податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.
Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за встановленою формою, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.
Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
Земельний податок юридичними особами сплачується щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за остан ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 524 | Дата: 2013-01-24

 

Відповідно  до  Податкового кодексу України громадяни які надають в оренду рухоме, чи нерухоме майно іншим фізичним особам, повинні самостійно сплачувати податок на доходи фізичних осіб та за підсумками року задекларувати такі доходи. 
Орендодавці  самостійно нараховують  та сплачують  податок до бюджету на протязі року в строки, встановлені Кодексом для квартального звітного (податкового періоду), а саме: протягом 40 календарних днів, після  звітного кварталу, в якому були отримані доходи. 

Сума отриманого доходу від оренди, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються  громадянами у річній податковій декларації, яка подається до податкового органу до 1 травня року, на ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 419 | Дата: 2012-12-03

 

Ми часто чуємо про негативний вплив кондиціонера на здоров’я людини. І хоча в сучасному світі досить складно обійтися без цього корисного приладу, особливо, в широтах, наближених до екватора, все ж від надмірного використання кондиціонерів може постраждати не тільки наше здоров’я, але й глобальна екологічна обстановка.

Сьогодні кондиціонери споживають в два рази більше електроенергії, ніж всі комп’ютери планети. В перерахунку на кількість вуглекислого газу це 140 мільйонів тонн CO2 на рік. Тому знижуючи використання кондиціонерів в два рази можна умовно забезпечити «безкоштовну» для екології роботу всіх комп’ютерів у світі.
Отже, навіщо нам це потрібно? По-перше, знизити ризик захворювань, що викликаються використанням кондиці ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 485 | Дата: 2012-06-21

 

Для відчуження належної на праві власності земельної ділянки її власник має надати нотаріусу, який посвідчуватиме цю угоду, такі документи:
державний акт на право власності на земельну ділянку;
довідку про присвоєння кадастрового номера цій земельній ділянці (у випадку його відсутності на державному акті);
витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (при даруванні);
довідку про наявні обмеження (обтяження) щодо земельної ділянки;
паспорт та ідентифікаційний номер власника земельної ділянки;
довідку з БТІ про наявність (відсутність) будівель чи споруд на земельній ділянці.
З 01.01.2011 року територіальними органами земельних ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 1233 | Дата: 2012-02-22

 

Землі особистого селянського господарства відносяться до земель сільськогосподарського призначення.
Відповідно до ст. 22 Земельного кодексу України землями сільськогосподарського призначення визначаються землі, надані для виробництва сільськогосподарської продукції, здійснення сільськогосподарської науково-дослідної та навчальної діяльності, розміщення відповідної виробничої інфраструктури, у тому числі інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції, або призначені для цих цілей.
До земель сільськогосподарського призначення належать:
а) сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги);
б) несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи і прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогоспод ... Читати далі »
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 1505 | Дата: 2012-02-22

 
« 1 2 ... 4 5 6 7 »
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |