П`ятниця, 2018-05-25, 5:46 PMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2015 » Травень » 28 » Магнітна вода
2:02 PM
Магнітна вода

 

Застосування магніту для намагнічування води і лікування різних захворювань відоме з давніх часів. Напевне, інформація про лікарські властивості магнітної води відома з того періоду, коли людині в руки вперше потрапив шматок непоказної руди, яка володіла таємничими і дивними властивостями притягання залізних речей. Крім того, без магніту і уфології не обходилися навіть алхіміки, які готували різні порошки, мазі, а також мікстури з його застосуванням. Лікарі з давніх віків займалися прикладанням магнітних пластинок до тіла хворого. Вперше інформація про властивості магнітних полів впливати на біологічну активність води отримана в 18 столітті в процесі дослідів, які проводив женевський фізик де Герсу.


Пізніше французьким лікарем Дюрвіля докладно описано лікувальний вплив намагніченої води на різні виразки і рани. В процесі дослідів вдалося визначити, що вплив на людський організм намагніченої води подібний до прикладанню магніту. В ході спостережень було визначено, що прийом намагніченої води викликає збільшення сечовиділення, зниження артеріального тиску, а також зміну фармакологічної дії цілого комплексу ліків. Хворі, які страждають на жовчо— та нирково-кам’яну хвороби вживали магнітну воду, яка за спостереженнями лікарів активізувала процеси вимивання каменів невеликого розміру, а також солей. Хімічний склад каменів — це солі людського організму, фосфати, оксалати, а також урати, в прошарках яких знаходиться слизова речовина. При цьому виникають камені, що, як правило, мають неправильну форму, а також гострі кути. Прийом намагніченої води сприяє згладжуванню каменів, викликаючи їх подрібнення і розтріскування, сприяючи зменшенню больових відчуттів.
Медики з успіхом застосовують магнітне поле як знеболюючий фактор, а також в якості засобу, який прискорює заліковування і рубцювання виразок і ран. Також, не підозрюючи того, людина на собі постійно відчуває вплив намагніченої води. Наприклад, скупавшись у річці чи навіть в морі у людини виникає відчуття новонародженості. Це внаслідок того, що у відкритих водоймах вода є джерелом природного магнетизму.
Таким чином, вплив на стан людини магнітного поля сумнівів уже не викликає практично ні в кого. Наприклад, в Японії винайдені джерела магнітного поля штучного походження. Це спеціальні пристрої для виконання намагнічування води та магнітотерапії. Також в Китаї в промислових масштабах випускається спеціальний магнітний глечик, який отримав визнання багатьох людей, отримавши більше ста золотих нагород. Магнітний глечик успішно застосовує більш сорока мільйонів китайців. Однак найвища оцінка терапевтичного впливу магнітної води, отриманої завдяки даному глеку, виставлена на світовому конкурсі препаратів медичного спрямування ще в 1992 році в Парижі. Значний досвід зціляючого впливу магнітної води також отриманий в київському клубі «Натуропат». В цілях приготування магнітної води учасники клубу застосовують досить просте пристосування: на носику найпростішої лійки закріплюють два шматочки магніту, які притягуються один до іншого. Для посилення ефекту намагнічування води за допомогою такої лійки воду через неї можна пропустити пару раз поспіль. Також посилення впливу магнітних властивостей на воду може бути виконане методом збільшення реверсного ефекту, тобто шляхом постійної зміни намагнічуючих полюсів. Реверс дозволяє підсилити властивість турбулентності водяного потоку між різними полюсами магніту. За допомогою отриманої таким чином магнітної води проходить лікування захворювання нирок, розладів шлунка, нирково-кам’яної хвороби, виконується очистка організму від солей і токсинів. Відомо, згідно сучасних досліджень, що між намагніченою водою і талою (структурованою) водою існує безліч загальних властивостей. Таким чином, можна зробити висновок, що слабонамагнічена вода є нічим іншим, як природною живою водою, яка зберігає в собі енергетичну силу Землі і Сонця.

Категорія: Вода | Переглядів: 322 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |