П`ятниця, 2018-05-25, 5:44 PMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2015 » Червень » 26 » Шунгіт і вода…
10:01 AM
Шунгіт і вода…

 

Шунгіт — унікальний і дивовижний мінерал, що викликає захоплення у багатьох вчених. По-перше, досі сучасна наука не змогла дати точну відповідь про його походження, по-друге, унікальним є будова мінералу. Зовні мінерал нагадує добре відоме нам кам’яне вугілля. Шунгіт на 93-98% складається з вуглецю і є поліморфною модифікацією цього елемента. Його брати — це, алмаз, який є кубічної модифікацією, графіт — гексагональна модифікація і карбин. Шунгіт так само містить безліч домішок, деякі з яких є досить важливими для здорового функціонування організму людини. 


Багато в чому «сила» мінералу укладена в його будові. Шунгіт складається з нерозпізнаних для простого ока мікроскопічних, міцно взаємопов’язаних між собою елементів кулястої форми — фулеренів. Слід зазначити, що в 1996 році вченим,що відкрили фулерени для всього людства, була присуджена Нобелівська премія з хімії. І що особливо дивно фулерени були виявлені в зоряному пилу. Цей факт породив гіпотези про космічне походження шунгіта. Відносно недавно вченим вдалося синтезувати матеріали з фулеренами, які зараз застосовують в найсучасніших технологіях. По суті шунгіт є наноматеріалом, створеним самою природою. Є очевидним, що головні таємниці шунгита ще не відкриті і чекають своїх дослідників.
Шунгіт так само відомий як аспідний камінь. Свою назву він отримав на честь селища Шуньга (Карелія, Росія), в районі якого було виявлено єдине розвідане родовище шунгіту.
Шунгітова вода — це вода отримана після її взаємодії з шунгітом. Її лікувальний вплив базується на унікальній молекулярній структурі мінералу, завдяки чому вода, оброблена шунгітом, очищається від домішок, бактерій, видаляються неприємні запахи і присмаки. Для лікування і профілактики захворювань шунгітову воду не тільки п’ють, а й приймають у ній ванни.
У домашніх умовах вода, як правило, обробляється шунгітом двома способами:
Фільтрація води — воду проганяють через фільтри, що містять шунгіт;
У посудину з водою кладуть попередньо промитий шунгіт, вода настоюється два дні, потім — очищену частину, приблизно 2/3 від усього обсягу, акуратно зливають, а решту — забруднену частину, виливають.
Властивості шунгіта забезпечують хорошу очистку водопровідної води від хлору. Вже протягом багатьох століть шунгіт використовують для очищення колодязів. Оброблена шунгітом вода колодязя очищається від домішок, бактерій і набуває властивостей «живої води». Деякі гіпотези припускають, що життя на Землі з’явилося саме в шунгітовой воді .
Шунгіт і шунгітову воду активно використовують в інгаляціях, в компресії, в косметиці, з шунгіта роблять аплікації і «обереги». Дуже корисні з шунгітовой води ванни. Щоденне умивання шунгітовой водою покращує еластичність шкіри обличчя, є хорошою профілактикою від появи зморшок, проходять прищі, вугрі та інші запалення.
Медики накопичили багатовіковий унікальний досвід з використання шунгітовий води при лікуванні і профілактики різних захворювань. Вони рекомендують використовувати шунгітову воду в таких випадках:
при анеміях;
при різних видах алергії;
при бронхіальній астмі; при захворюваннях гастритом;
при розладах шлунка;
при деяких захворюваннях нирок;
при проблемах з печінкою;
при діабеті;
при жовчнокам’яній хворобі, хвороби жовчного міхура;
у випадках, коли ослаблений імунітет;
при хворобі підшлункової залози;
при серцево-судинних захворюваннях;
коли спостерігається синдром хронічної втоми.
Шунгітову воду необхідно використовувати з розумом і усвідомлено. Наприклад, очевидно, що для очищення води необхідно використовувати, як мінімум, «чистий шунгіт» — шунгіт «правильного якості», не забруднений іншими речовинами.
Увага! Перед використанням шунгітовой води для лікування і профілактики яких-небудь захворювань необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Категорія: Вода | Переглядів: 402 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |