Субота, 2018-06-23, 5:22 AMГоловна

Пошук

Погода в Житомирі

Календар

«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Категорії розділу

Живе диво [17]
Живе диво
Довкілля [25]
Земля [92]
Земля
Вода [28]
Вода
Надра [15]
Надра
Новітні технології [20]
Новітні технології
Зелений контроль [146]
Зелений контроль
Консультації, роз’яснення, поради [70]
Консультації, роз’яснення, поради
Ліс [49]
Оголошення, реклама [0]
Природно заповідний фонд Житомирщини [13]
Природно заповідний фонд Житомирщини
Відео [1]
Цілюща сила природи [54]
Наші домашні улюбленці [40]

Друзі сайту

Статистика

Головна » 2012 » Лютий » 22 » Власну земельну ділянку із дачним будинком хочу подарувати племіннику. Як це правильно здійснити?
11:15 AM
Власну земельну ділянку із дачним будинком хочу подарувати племіннику. Як це правильно здійснити?

Для відчуження належної на праві власності земельної ділянки її власник має надати нотаріусу, який посвідчуватиме цю угоду, такі документи:
державний акт на право власності на земельну ділянку;
довідку про присвоєння кадастрового номера цій земельній ділянці (у випадку його відсутності на державному акті);
витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (при даруванні);
довідку про наявні обмеження (обтяження) щодо земельної ділянки;
паспорт та ідентифікаційний номер власника земельної ділянки;
довідку з БТІ про наявність (відсутність) будівель чи споруд на земельній ділянці.
З 01.01.2011 року територіальними органами земельних ресурсів мають надаватися витяги з Поземельної книги, в яких має міститися інформація про кадастровий номер земельної ділянки, обмеження (обтяження) та нормативна грошова оцінка. За наявності витягу з Поземельної книги документи, зазначені в пунктах 2 — 4, окремо не отримуються.
Для відчуження садового будиночка, розташованого на згаданій земельній ділянці, подаються такі ж документи разом з технічним паспортом на будинок, свідоцтвом про право власності, видане БТІ (якщо садовий будинок зареєстрований у БТІ), та експертна оцінка вартості будиночка.
Нотаріус може посвідчити одну угоду дарування земельної ділянки та садового будиночка, або ж може посвідчити дві угоди окремо — договір дарування земельної ділянки та договір дарування садового будиночка.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 126 Земельного кодексу України при переході права власності на земельну ділянку новому власнику не обов’язково виготовляти державний акт на право власності на земельну ділянку на своє ім’я, достатньо мати на державному акті відмітки нотаріуса та територіального органу земельних ресурсів про перехід права власності на земельну ділянку до набувача.
Категорія: Консультації, роз’яснення, поради | Переглядів: 1235 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright "Скарбниця Житомирщини" © 2018 |